Eesti Ornitoloogiaühing
Veski 4, Tartu 51005E-posti aadress: eoy@eoy.eeTelefon: +372 742 2195Töötajate kontaktidFacebook: www.facebook.com/ornitoloogiayhing
Alates tänasest on Eesti Ornitoloogiaühingu välja antud linnukalender müügil soodushinnaga 3.90 eurot.
Eesti Ornitoloogiaühingu teabelehe Tiirutaja sügisnumbri peateemaks on klaaspindade hukutav mõju lindudele. Lugeda saab ka Põõsaspeal käivast arktiliste veelindude seirest.
Eesti Ornitoloogiaühingu teadusajakirja Hirundo uuest numbrist saab lugeda porri pesitsemisest Eesti metsamaastikel ning suluspesitsejate lindude pesitsemisest tehispesades aastail 1965 ja 1966. Ilmus ka ülevaade avakultuurmaastiku röövlindude talvise arvukuse muutustest aastatel 2014–2023 ning analüüs röövlindude asustustiheduste seostest ilmastikutingimuste ja saagirohkusega.
Eesti Ornitoloogiaühingu teabelehe Tiirutaja talvenumbri kaanelugu keskendub seekord arheoloogiale ja heidab pilgu klaasesemetel kujutatud lindudele.
Eesti Ornitoloogiaühingu teabelehe Tiirutaja sügisnumbris kirjutab Veljo Runnel loodushelide salvestamisest.
Eesti Ornitoloogiaühingu ajakirja Hirundo uusimast numbrist saab lugeda lage- ja harvendusraiete mõjust haudelinnustikule, must-toonekure käekäigust viimasel 30 aastal ning must-harksabast.
Eesti Ornitoloogiaühingu ajakirja Hirundo käesoleva aasta esimesest numbrist saab lugeda linnuharuldustest, nõlva-lehelinnust ning siisikestest.
Eesti Ornitoloogiaühingu teabelehe Tiirutaja suvenumbrist saab teada, miks tundub lindude pereelu meile nii "inimlik".
Ornitoloogiaühingu teabelehe Tiirutaja värskest numbrist saab lugeda aasta linnust kuldnokast ja tänavu sajandat aastapäeva tähistava ühingu taassünnist 1990. aastatel.
Eesti Ornitoloogiaühing ja kirjastuse Grenader Grupp koostöös ilmus 2021. aasta seinakalender, mis tutvustab tuleva aasta lindu kuldnokka.
Ornitoloogiaühingu teabelehe Tiirutaja värskest numbrist saab lugeda aasta linnust tuttpütist, rekordaastast Vaibla linnujaamas ning noorest linnuhuvilisest Geteli Hannist.