Kevadsuvine kampaania tõi ornitoloogiaühingusse 48 uut liiget

11. juuli 2023

Kevadsuvise liikmete värbamise kampaania ajal astus Eesti Ornitoloogiaühingu liikmeks 48 inimest. Kõik uued liikmed said kingituseks raamatu "Kas on linnukesel muret?" ning osalesid binokli loosimises.

Eesti Ornitoloogiaühing korraldas 17. aprillist kuni 30. juunini liikmete värbamise kampaania ning selle perioodi jooksul astus ühingusse 48 uut inimest. Kaks ja pool kuud kestnud kampaania ajal otsustas ühinguga liituda nii algajaid kui ka juba kogenud linnuvaatlejaid.

"Mul on väga hea meel, et kampaania käigus liitus meiega nii palju linnuhuvilisi," lausus Eesti Ornitoloogiaühingu juhataja Kaarel Võhandu. "Rohkem liikmeid annab jõudu juurde kogu ühingule. Koos saame rohkem panustada linnukaitsesse, viia läbi vajalikke seireid ja sütitada enam inimesi linde vaatlema."

Kampaania perioodil liikmeks astunud inimeste vahel loosis ühing välja binokli Pentax SD 10X42 WP, mille võitis Rauno Alliksaar. Teise binokli loosis ühing välja liikmete vahel, kes olid soovitanud pereliikmel või sõbral liikmeks astuda. Seitsme soovitaja seast võitis binokli Leho Luigujõe.

Kõigile uutele liikmetele kinkis ornitoloogiaühing oma sajanda aastapäeva puhul välja antud raamatu "Kas on linnukesel muret?".

Lisateave:
Eva-Liisa Orula
Eesti Ornitoloogiaühingu teavituskoordinaator
eva-liisa.orula@eoy.ee

Samal teemal

Eesti Ornitoloogiaühingu liikmete suurim kokkusaamine toimub suvepäevadel.
Foto: Elen Kontkar

Astu Eesti Ornitoloogiaühingu liikmeks!

Eesti Ornitoloogiaühingul on ligi 700 liiget, kelle seas on nii kutselisi ornitolooge, aktiivseid linnuvaatlejaid kui ka algajaid linnuhuvilisi. Ka sina oled meie sekka oodatud!

Loe edasi ...