Algab EOÜ traditsioonilise mälumängusarja uus hooaeg

Trüki

Eesti Ornitoloogiaühingu heategevusliku looduseteemalise mälumängusarja uue hooaja avamäng toimub Tartus 19. novembril ja teine mäng 9. detsembril kell 18. Tähelepanu! Mängud toimuvad nüüd Kõrgema Sõjakooli hubases Kadetikasiinos (Riia 12, sissepääs Võru tänava poolsest küljest), kus saab osta ka jooke ja näkse. Küsimused käsitlevad loodust laiemalt ja ei keskendu ainult lindudele, paljud küsimused on vastusevariantidega. Osaleda saab nii üksi kui võistkonnaga. Parimatele on ka auhinnad.

Mängul on heategevusliku eesmärgiga osalustasu: täiskasvanud mängijale kaks eurot, alla 16-aastastele üks euro ja alla 10-aastastele tasuta. Osalustasu kogutakse sel hooajal taas linnukaitseliste talgute korraldamiseks, mis toimuvad järgmise aasta sügisel ja on samuti avatud kõigile. Mälumängu eelmisel hooajal koguti raha must-toonekure abistamise talguteks, mis toimusid 9.-11. oktoobril Karula rahvuspargis. Lisateave: Urmas Abel, urmasbl@gmail.com, 5666 0628.

Tallinnas on heategevusliku looduseteemalis mälumängusarja hooaeg juba alanud ja järgmine mäng toimub 3. novembril kell 18 Tallinna loomaaia looduskoolis (Ehitajate tee 150). Seda korraldab Tallinna linnuklubi, kuid mängu juhib ka seal Urmas Abel ja ka reeglid ja osavõtutasu on sarnased nagu Tartus. Osalustasu kasutatakse koostöös Eesti Ornitoloogiaühinguga linnukaitseliste talgute korraldamiseks ja ka loomaia punakael-laglede toetamiseks. Lisateave: Thea Perm, thea@tallinna-linnuklubi.ee, 5561 5116.