EOÜ avatud suvepäevad 2015 tähtis teave

Trüki

REGISTREERUMINE
Suvepäevadele tuleb registreeruda hiljemalt 21. juuniks. Täida elektrooniline ankeet EOÜ kodulehel www.eoy.ee. Kui see võimalus puudub, saada ankeet postiga Veski 4, 51005 Tartu või helista telefonil 742 2195. Kui registreerusid, aga ei saa osaleda, teata sellest hiljemalt 21. juunil aadressil riho.kinks@eoy.ee või telefonil 508 6690. Hiljem teatamisel tuleb tasuda tellitud toitlustuse eest. Tellitud bussis, retkedel jm on kohtade arv piiratud, kohad jagatakse registreerumise järjekorras. Kui soovijaid on rohkem kui kohti, siis on eelisõigus EOÜ liikmetel (tasutud 2015. a. liikmemaks).

TRANSPORT
Tartust saab suvepäevadele tasuta bussiga. Tagasi Tartusse saab sellega pühapäeval peale suvepäevade lõppu. Buss väljub Tartust Vanemuise teatri suure maja alumisest parklast (Ülikooli tänaval) 27. juunil kell 9.40. Bussis on kohtade arv piiratud. Kui tuled autoga, palume parkida Alatskivi kooli territooriumil selleks ettenähtud kohtadel.

MAJUTUS
Ööbida saab telgiga või ühiselt koolimaja klassides põrandal. Kaasa võta oma magamisvarustus ja matt. Kõigil on võimalik kasutada kooli tualette ja vajadusel duširuumi. Telgis või klassiruumis ööbimine sisaldub suvepäevade osalustasus. Kui soovid ööbida voodis, võta ise ühendust lähimate ööbimiskohtadega. Alatskivil on võimalik ööbida Sepikoja külalistemajas www.sepamaja.ee või lossi sviitides www.alatskiviloss.ee, 5 km kaugusel asub Nina kordon www.ninakordon.ee ja 7 km kaugusel Willipu külalistemaja www.willipu.ee.

TOITLUSTUS
Korraldatud toitlustamine toimub Alatskivi kooli sööklas. See ei sisaldu suvepäevade osalustasus. Hommikusöök maksab 2.50 EUR (puder, võileivad, kohv, tee, piim, morss jm), lõuna ja õhtusöök 3.50 EUR (praad ja magustoit, salat, piim, morss). Soovitud toidukorrad tuleb registreerimisel teada anda. Alatskivil on toidupood, mis laupäeval ja pühapäeval on avatud kell 9-19. Süüa saab soovi korral ka Sepikoja kõrtsis ja laupäeval Alatskivi lossi restoranis. Nendes kohtades võib olla vajalik etteteatamine.

KULTUURI- ja LINNURETK
Pühapäeval toimub kultuuriretk marsruudil Alatskivi-Kallaste-Nina-Varnja-Koosa-Alatskivi. Retk toimub kahe suure bussiga, mis külastavad samu kohti. Vaadatakse linde (Kallaste, Lahepera järv jm) ning giidid räägivad kohalikust kultuurist ja eluolust. Oma osalussoovist tuleb teada anda registreerimislehel. Kohtade arv on piiratud. Kultuuri- ja linnuretkel osalemise tasu on 2 eurot.

LASTE TEGEVUSED
Laupäeval pakuvad lastele tegevust Peipsi Koostöö Keskus ja Alatskivi looduskeskus. Pühapäeval toimub noortele bussiga väljasõit Varnjasse, kus piirivalve tutvustab oma tööd ja tehnikat, tehakse paadiga ringsõit järvel ning vaadeldakse koos juhendajaga linde. Kõigis tegevustes osalemise kohta tuleb teada anda registreerimislehel. Laste tegevused sisalduvad suvepäevade osalustasus.

VABA AEG
Alatskivi loss on avatud iga päev kell 11-19. Järves on ujumiskoht. Kooli juures on võimalik tasuta kasutada jalgpalli, korvpalli, võrkpalli ja indiaca väljakut, lossi pargis disc golfi rada. Spordivahendid tuleb soovi korral ise kaasa võtta.

OSALUSTASUD
EOÜ liikmetele: täiskasvanud 5 EUR, kuni 18-aastased 2 EUR
Külalistele: täiskasvanud 7 EUR, kuni 18-aastased 4 EUR
Kõik koolieelikud: tasuta

Suvepäevadel saab arveldada ainult kohapeal sularahas. Suvepäevadel saab maksta ka liikmemaksu, osta uusi viuaasta särke, meeneid, linnuraamatuid, -märke jm. Sularahaautomaati Alatskivil ei ole. Kõigi suvepäevadel EOÜ liikmeks astunute vahel loositakse välja eriauhind.
Teavet suvepäevade kohta saab telefondel 742 2195 ja 508 6690 ning e-postiga riho.kinks@eoy.ee.

Kohtumiseni Alatskivil!