Aktuaalne

EOÜ uudiskiri

EOÜ uudiskiri ilmub umbes 2-3 korda kuus ja edastab teavet lindudega seotud sündmustest, tegevustest ja uudistest. Ühingu liikmed liidetakse automaatselt.

Liitu EOÜ uudiskirjaga!

* nõutud väli

EOÜ otsib uue nõukogu liikmeid

Trüki

21. märtsil 2015. aastal Tartus toimuval Eesti Ornitoloogiaühingu üldkoosolekul valitakse ühingule uus volinike koosolek ehk nõukogu (edaspidi nõukogu) perioodiks 2015-2018. 11-20 liikmelisse nõukokku on võimalik  kandideerida kõigil vähemalt 18-aastastetel EOÜ liikmetel (vt EOÜ põhikirja). Võib-olla oled just Sina see, kes aitab EOÜ-l jõuda kiiremini oma eesmärkideni ja täita veel paremini ühingu missiooni? Värsked mõtted ja ideed on väga oodatud.

Ehkki kandidaate saab esitada ka üldkoosolekul kohapeal, palume valimiste sujuvamaks kulgemiseks saata kandidaadi kirjalik allkirjastatud nõusolek kandideerimiseks hiljemalt 16. märtsiks EOÜ juhatusele (andres.kalamees@eoy.ee või Veski 4, 51005 Tartu).

Kui keegi soovib nõukogusse esitada mõnda teist EOÜ liiget, siis tuleb ka temalt küsida kirjalik allkirjastatud nõusolek kandideerimiseks, et vältida hilisemaid arusaamatusi. Enne kandidaadi esitamist mõelge, miks just see inimene nõukogusse sobiks. Kandidaatidel palume üldkoosoleku jaoks ette valmistada kuni kaheminutilise enesetutvustuse.

Lisateave: Andres Kalamees, tel 7422195 või 5237544, andres.kalamees@eoy.ee.

Lugupidamisega

EOÜ juhatus