Aktuaalne

EOÜ uudiskiri

EOÜ uudiskiri ilmub umbes 2-3 korda kuus ja edastab teavet lindudega seotud sündmustest, tegevustest ja uudistest. Ühingu liikmed liidetakse automaatselt.

Liitu EOÜ uudiskirjaga!

* nõutud väli

Jätkub EOÜ mälumängusari

Trüki

Juba jaanuaris algab taas EOÜ mälumängusari, mis eelmisel aastal väga populaarseks osutus. Seekord toimub see koostöös Tartu Keskkonnahariduse Keskusega. Esimene mäng on 17. jaanuaril, kokku on aasta jooksul kavas üheksa vooru. Kõik mängud toimuvad Tartu KHK saalis Kompanii 10 algusega kell 18.

Mälumängu eesmärgiks on looduse tutvustamine läbi mängu, rohelise mõtteviisi propageerimine ning meid ümbritsevast elukeskkonnast huvitatud inimeste ühendamine.

Võistkonna suuruseks on maksimaalselt 6 liiget (lubatud on ka üksikvõistlejad). Võistkonnad võivad olla moodustunud juba enne mängu, kuid võimalus on moodustada võistkond ka kohaletulnud mänguhuvilistest või liituda mõne võistkonnaga kohapeal.

Ühtekokku tuleb vastus leida kahekümnele küsimusele. Igale küsimusele vastamiseks on aega ca 1 min. Valdavalt on küsimustele lisatud ka vastusevariandid. Mäng on oma olemuselt pigem meelelahutuslik, kuid siiski silmaringi avardav. Keelatud on nutitelefonide ja arvutite kasutamine.

Kõikidele osalejatele pakutakse teed ja küpsiseid. Autasustatakse iga etapi kolme parimat võistkonda. Samuti peetakse hooajaarvestust ning hooaja lõpuks kõige rohkem punkte kogunud võistkonna liikmed saavad erimeened ja igavese kuulsuse!

Meeldivate kohtumiste ootuses mälumängu korraldustoimkond:

Urmas Abel, peakorraldaja, urmasbl@gmail.com
Elo Hermann
Aire Orula