Aktuaalne

EOÜ uudiskiri

EOÜ uudiskiri ilmub umbes 2-3 korda kuus ja edastab teavet lindudega seotud sündmustest, tegevustest ja uudistest. Ühingu liikmed liidetakse automaatselt.

Liitu EOÜ uudiskirjaga!

* nõutud väli

Õpetajate linnuõppekoolitus

Trüki

Eesti Ornitoloogiaühing alustab koostöös Tartu Keskkonnahariduse Keskusega linnuõppekoolitust õpetajatele. Osalema on oodatud eelkõige üldhariduskoolide loodusainete õpetajad, aga ka algklasside ja lasteaedade õpetajad. Koolitus toimub vähemalt 23 kohas üle Eesti. Igas paigas viiakse kevade jooksul läbi kolm hommikust väliõpet pikkusega 2-3 tundi, mille käigus õpitakse välimuse ja hääle järgi tundma umbes 30 tavalisemat linnuliiki ning saadakse üldteadmisi lindudest. Osalejad saavad ka koolitustunnistuse.

Registreerumine
Leia endale allolevalt kaardilt sobivaim koolituskoht (info saamiseks klõpsa mullil, kaarti saab ka liigutada ja suurendada) ning anna piirkonna õppe korraldajale oma osalussoovist teada hiljemalt 26. märtsil. Kui kohti jätkub, saab grupiga liituda ka hiljem.

Kus ja millal
Õpe toimub kaardil mulliga näidatud kohtades. Õppe toimumispäevad, kellaajad ja täpsed kohad leiad klõpsates mullil. Enamasti toimub õpe hommikutundidel. Esimene väliõpe toimub märtsi lõpus või aprilli alguses, teine aprilli teises pooles ja kolmas mai keskpaigas. Kui õppekoht jääb sinust liiga kaugele, kuid tead, et piirkonnas on huvilisi rohkem, anna sellest alloleval kontaktil teada ja võimalusel korraldatakse õpe teile sobivamas paigas.

Õppematerjal
Õppematerjali leiab aadressilt www.eoy.ee/linnuope

Lisateavet linnuõppe kohta saab Eesti Ornitoloogiaühingust (742 2195, 508 6690, Riho Kinks).

Õpetajate linnuõppekoolitust toetab Keskkonnainvesteeringute Keskus.

 


View Õpetajate linnuõpe 2012 in a larger map