Aktuaalne

EOÜ uudiskiri

EOÜ uudiskiri ilmub umbes 2-3 korda kuus ja edastab teavet lindudega seotud sündmustest, tegevustest ja uudistest. Ühingu liikmed liidetakse automaatselt.

Liitu EOÜ uudiskirjaga!

* nõutud väli

Eesti Ornitoloogiaühing / Birdlife Estonia

Trüki

MTÜ Eesti Ornitoloogiaühing
Registrikood: 80041898
KMKR nr EE101617949
Aadress: Veski 4, 51005 Tartu linn, Tartu maakond
Telefon: +372 742 2195
E-posti aadress: eoy@eoy.ee
Facebook: https://www.facebook.com/ornitoloogiayhing
YouTube: http://www.youtube.com/estbirdlife

NB! Abitus seisundis linnu leidmisest soovitame teatada Keskkonnainspektsiooni valvetelefonile 1313 (24 t). Loe infovoldikut hättasattunud linnu abistamisest. 

Pangarekvisiidid

SEB Pank
Kontonumber (IBAN): EE881010152001603001
BIC: EEUHEE2X

Swedbank
Kontonumber (IBAN): EE892200001120263328
BIC: HABAEE2X

Linnukaitse annetuskontod

Kontonumber SEB Pangas: EE851010220016766014

Kontonumber Swedbankis: EE252200221023728517

Sihtotstarbeliste annetuste kogumisel võtame aluseks ja lähtume annetuste kogumise heast tavast. Ornitoloogiaühing on kantud tulumaksusoodustusega vabaühenduste nimekirja ning seetõttu saab annetaja tehtud annetused oma maksustatavast sissetulekust maha arvata. Selleks palume edastada meile oma isikukood.

Töötajad

Margus Ots
Juhataja / Board member
margus.ots@eoy.ee

Andres Kalamees
Projektijuht / Project manager
andres.kalamees@eoy.ee

Veljo Volke
Linnukaitse programmijuht / Conservation officer
veljo.volke@eoy.ee
Tel 5615 7088

Eva-Liisa Orula
Teavituskoordinaator / Communication specialist
eva-liisa.orula@eoy.ee
Tel 5342 2139

Jaanus Elts
Põllumajandusmaastike linnud / Birds on agricultural landscapes
jaanus.elts@eoy.ee

Andrus Kuus
Linnuatlas, linnuhoiualad, andmehaldus, linnukaitse üldküsimused / Breeding bird atlas, special protection areas, data management
andrus.kuus@eoy.ee

Joosep Tuvi
Natura2000 linnualade linnustiku inventuurid / Inventories of Natura2000 special protection areas
joosep.tuvi@eoy.ee

Liis Keerberg
Projektijuht / Project manager
liis.keerberg@eoy.ee

Renno Nellis
Projektijuht / Project manager
renno.nellis@gmail.com

Ulvi Karu
Teabelehe Tiirutaja toimetaja / Editor of newsletter Tiirutaja
ulvi.karu@eoy.ee

Jaanis Lodjak
Ajakirja Hirundo toimetaja / Editor of magazine Hirundo
jaanis.lodjak@ut.ee

Krista Jaakson
Raamatupidaja / Accountant
jaakson_7@hotmail.com

Urmas Talivee
Veebimeister / Webmaster
urmas.talivee@eoy.ee

Nõukogu

Arne Ader
Antti Karlin
Triin Leetmaa
Leho Luigujõe
Olev Lüütsepp (esimees)
Riho Marja
Marko Mägi (aseesimees)
Renno Nellis
Peeter Raudsepp
Elle-Mari Talivee
Aarne Tuule

Komisjonid

EOÜ linnukaitsekomisjon / Bird Conservation Committee
EOÜ seirekomisjonBird Monitoring Committee
Eesti Linnuharulduste Komisjon / Estonian Rarities Committee 
Eesti Linnunimetuste KomisjonEstonian Bird Names Committee
EOÜ kahlajatöörühm / Wader Study Group
EOÜ röövlinnutöörühm / Raptor Study Group
EOÜ hariduse töörühm / Educational Working Group