Aktuaalne

EOÜ uudiskiri

EOÜ uudiskiri ilmub umbes 2-3 korda kuus ja edastab teavet lindudega seotud sündmustest, tegevustest ja uudistest. Ühingu liikmed liidetakse automaatselt.

Liitu EOÜ uudiskirjaga!

* nõutud väli

Oktoobris toimub Tartus rahvusvaheline luigekonverents

Trüki

16.-19. oktoobrini 2018 on Tartus Eesti Maaülikooli aulas, rahvusvaheline luikede uurimisalane konverents "6th International Swan Symposium".

Konverentsi kokkukutsujaks on Eesti Maaülikool ja Rahvusvaheline Luigegrupp (Swan Specialist Group). Konverentsile saab registreeruda veel kuni 1. oktoobrini.

Konverents toimub regulaarselt ja on järjekorras kuues, koondades juhtivaid luigeuurijaid üle maailma. Partneriteks on Eesti Ornitoloogiaühing, Wildfowl and Wetland Trust (Inglismaa), Wetlands International (Holland), UNEP/AEWA Secretariat (Saksamaa), IUCN Species Survival Commission ja Swan Specialist Group (Suurbritannia).

Planeeritav konverents on jätkukonverents. Varasemad konverentsid toimusid Slimbridge’s, Suurbritannia (1971); Sapporo’s, Jaapan (1980); Oxfordis, Suurbritannia (1989); Airlie’s, Virginia, USA (2001) ja Easton’is, Maryland, USA (2014). 

Konverentsile registreerumiseks tuleb täita vastav vorm: https://tinyurl.com/swansymp2018.

Registreerimine kestab kuni 1. oktoobrini. Hetkel on osalejaid kirjas juba 16 riigist. Konverentsi keel on inglise keel, ilma tõlketa.

Konverentsi programmi leiab konverentsi koduleheküljelt: http://conference.emu.ee/en/conferences/swan2018/.