Aktuaalne

EOÜ uudiskiri

EOÜ uudiskiri ilmub umbes 2-3 korda kuus ja edastab teavet lindudega seotud sündmustest, tegevustest ja uudistest. Ühingu liikmed liidetakse automaatselt.

Liitu EOÜ uudiskirjaga!

* nõutud väli

Tornide linnuvaatluspäev 2017

Trüki

Eesti Ornitoloogiaühing kutsub kõiki linnuhuvilisi laupäeval, 13. mail tornide linnuvaatluspäevale. Üle Eesti ootavad huvilisi vaatlustornides kogenud linnutundjad, et üheskoos linde vaadelda ja määrata. See on hea võimalus, et parandada oma linnutundmise oskuseid ja suurepärane viis päeva alustamiseks. Tornide linnuvaatluspäeval saab osaleda ka omal käel. Selleks tuleb laupäeval minna mõnda linnutorni ja kirja panna kõik nähtud ja kuuldud linnuliigid ja tulemused meile edastada. Nii selgub Eesti linnurikkaim torn. Allolevalt kaardilt leiab tornide asukohad, külastusajad jm asjassepuutuvat. NB! Kaarti täiendatakse jooskvalt.

Tornide külastamiseks end eelnevalt registreerima ei pea. Kui on soov linnuvaatlust omal käel mõnes vaatlustornis läbi viia, palume edastada vaatlustulemused koordinaator Kristiina Kübarsepale e-posti teel kristiina.kybarsepp@eoy.ee hiljemalt laupäeval, 13. mail kell 18. Kirja tuleb panna vaatluse koht ja kellaaeg, kohatud liikide nimekiri, vaatlejate nimed või arv ning kontaktisiku telefon. Lisainfo: Kristiina Kübarsepp, kristiina.kybarsepp@eoy.ee.

Foto: Kristiina Kübarsepp