Abeli mälumäng 2020

Ornitoloogiaühing alustas 2020. aasta jaanuaris Urmas Abeli eestvedamisel taas loodusteemalise mälumängusarjaga, kus kõik huvilised saavad oma teadmisi proovile panna.

Toimumisajad

Mälumängud toimusid 23. jaanuaril ja 20. veebruaril. Märtsis, aprillis ja mais jäid mängud ära Eestis kehtinud eriolukorra ja sellele järgnenud piirangute tõttu.

Hooaeg jätkus septembris ja mängud kestavad aasta lõpuni, juhul kui uusi piiranguid ei seata. Mälumängud toimuvad 17. septembril, 14. oktoobril, 11. novembril ja 10. detsembril kella 18.00-20.00 korporatsioon Ugala majas (Kuperjanovi 16, Tartu).

Osalemine

Mälumängul saab osaleda kuni kuueliikmelistes võistkondades. Vastata tuleb 20 loodusteemalisele küsimusele, mille koostaja on Kotkaklubi ja Eesti ornitoloogiaühingu liige ning linnusõber Urmas Abel.

Osalemistasu on kolm eurot inimese kohta ning kogu tulu läheb looduslaagri korraldamiseks.

Kohapeal saab osta karastusjooke, tasumine sularahas.

Iga mängu ja hooaja parimatele võistkondadele on auhinnad. Auhinnad on välja pannud Eesti Ornitoloogiaühing, Viru folk, Soomaa.com, Kotkaklubi, Kaitseväe Akadeemia, Tartu Ülikooli loodusmuuseum ja teised asutused.

NB! Palun loobu osalemisest ja jää koju, kui oled mälumängule eelneva 14 päeva jooksul olnud haige, sul on esinenud haiguse sümptomeid või oled olnud lähikontaktis COVID-19 haigega. Kohapeal pese või desinfisteeri tihti käsi, hoia teistega distantsi või kanna maski, aevastamisel või köhimisel kata suu ja nina ühekordse salvrätiga, mis viska koheselt prügikasti ja puhasta käed.

Tulemused

Igal mängul pannakse kirja võistkonna saadud punktid, rohkem punkte saanud võistkonnad saavad auhinna. Hooaja jooksul saadud punktid liidetakse ning tehakse kokkuvõtted, hooaja edukamad võistkonnad saavad samuti auhinnad.

Vaata tulemusi.

Abeli mälumäng Otepääl

Esimest korda toimus Abeli mälumäng 13. veebruaril 2020 kell 18.30 ka Otepää looduskeskuses (Kolga tee 28). Täpsem info.

Urmas Abeli eestvedamisel toimunud heategevuslik loodusteemaline mälumäng pälvis 2015. aastal Keskkonnakäpa auhinna tubli tegutseja ja rahva lemmiku kategoorias.

Lisainfo:
Urmas Abel
urmasbl@gmail.com
www.facebook.com/ornitoloogiayhing/